HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Класична музика

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Diva

avatar

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Класична музика   Јануари 5th 2010, 01:39

Едноставно постирајте и уживајте

Бетовен - За Елиза (мене лично омилена)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Diva

avatar

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Класична музика   Јануари 12th 2010, 01:51

Уживанција! Мене омилена ми е ЗимаВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Publisher

avatar

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 25

ПишувањеПредмет: Re: Класична музика   Јануари 12th 2010, 02:58

Кога сме веќе кај класичната музика, морам да ја споменам Травијата на Џузепе што за мене претставува навистина едно огромно ремек дело.

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.forumotion.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Класична музика   

Вратете се на почетокот Go down
 
Класична музика
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblogs