HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Изгубени

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Diva

avatar

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Изгубени   Јануари 5th 2010, 19:32

Уште помалку од еден месец до почетокот на шестата и последна сезона од Изгубени (за оние што ја симнуваат од интернет, за другите препорачувам да не ја читаат темава поради спојлери).
Првата епизода ќе биде на 2.2.2010 и се надевам дека конечно ќе се разрешат сите мистерии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Изгубени
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Free blog