HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Толеранција на болка

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Diva

avatar

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Толеранција на болка   Јануари 5th 2010, 19:38

Колкав е вашиот степен на толеранција на болка?
Можете ли подолго време да издржите болка и како се снаоѓате во моменти кога не можете да се ослободите од неа? Доколку ве боли глава или стомак, веднаш пиете апче или можете долго време да издржите и пиете само во екстремни случаи?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Толеранција на болка
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Здравје-
Отиди до:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Creative leisure | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create your own blog