HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Марки на телефони

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Publisher

avatar

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 25

ПишувањеПредмет: Марки на телефони   Јануари 5th 2010, 21:35

Од она кое до сега го имам користено, најзадоволен сум од Сони Ериксон.
Која марка на телефон ја користите вие и од која сте највеќе задоволни?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.forumotion.com
Diva

avatar

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Марки на телефони   Јануари 5th 2010, 23:39

Јас имам Самсунг е530.


Многу сум задоволна, го користам 4 години ама ако некогаш купувам мобилен ќе купам Сони Ериксон.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Марки на телефони
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Технологија :: Мобилни телефони и телефонија-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create a blog