HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Музички новости

Go down 
АвторПорака
Publisher

avatar

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 25

ПишувањеПредмет: Музички новости   Јануари 6th 2010, 20:46

Во темава ќе ги презентираме сите музички новости. Настани, концерти, издавања на албуми и слично

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.forumotion.com
 
Музички новости
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Creative leisure | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create your own blog