HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Новитети

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Publisher

avatar

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 25

ПишувањеПредмет: Новитети   Јануари 6th 2010, 20:48

Сите новитети од областа на гејмингот ќе ги објавуваме во оваа тема. За оние за кои ќе сметаме дека се поважни ќе бидат префрлени во нова тема, посебна за нив

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.forumotion.com
 
Новитети
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Технологија :: Игри-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblogs.com