HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Оскари 2010

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Diva

avatar

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Оскари 2010   Јануари 4th 2010, 03:02

Осумдесет и вторите по ред Оскари, како што беше најавено ќе се одржат на седми март, секако во Кодак театарот. Кои се вашите фаворити и кои филмови во кои категории мислите дека ќе добијат Оскар?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Оскари 2010
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create your own blog